Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Buluyoruz !!HİZMET BÖLGELERİMİZ

 • Edirne

 • Celaliye

 • Tekirdağ

 • Çerkezköy

 • Kapaklı

 • Büyükçekmece

 • Mimaroba

 • Kamiloba

 • Çatalca

 • Marmaraereğlisi


Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Pimaş Açma

Yaşamış olduğumuz alanlarda tesisat çok önemli bir rol oynamaktadır. Eğer evinizde veya iş yerinizde tesisat kurulumu yanlış yapılmış ise pis kokulara, tuvalet tıkanıklığına ve su sızıntılarına maruz kalabilirsiniz. Bu sebepler tesisatınızın iyi olmadığını gösterir. Tuvalet açma işlemi bazen sizi zorlayabilir bu durumlarda tesisatçı çağırmanız en doğru karar olacaktır.

Tuvalet Neden Tıkanır – Tuvalet Açma Zor mudur?

Klozetler, tuvaletler geri tepmeleri önlemek amacıyla yapılmış bir çıkış noktalarına sahiptirler. Bir miktar suyun klozet, tuvalet içerisinde bulunarak gerek kokunun, gerekse kanalizasyon içerisinden çıkan haşerelerin geri gelmesine engel olan  bu mekanizma genel olarak alaturka tuvaletlerde bulunur. Genel olarak Tuvalet Açma işlemi makineye bağlı olarak zorluk teşkil edebilir. Bu durumlarda genellikle robotla tuvalet açma işlemi uygulanır. Alaturka tuvaletlerde pompa ile basınç uyguladığınız taktirde tıkanıklığı ortadan kaldırmanız bir nevi mümkün olabiliyor ancak bu durum klozetli tuvaletde maalesef mümkün değildir

Tıkanıklığa Neden Olan Maddeler

 • Tuvalet içerisine atılan, suda erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtları
 • Tuvalet ve klozet’ e atılan büyük cisimler (kadın pedleri, sünger, diş macunu tüpü)
 • Bezler
 • Tuvalet giderinin eğimsiz olması
 • Harç, moloz vb. şeylerin dökülmesi

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Başınıza gelebilecek en kötü olaylardan biri olan tesisat sorunu baştan aşağıya bir dert. Hele ki klozet gibi bir giderin tıkanması oldukça kötü sonuçları da beraberinde getirebiliyor. Dışarıdan kolay olarak gözüken tuvalet tıkanıklığı açma eğiliminin maalesef o kadar da basit bir iş olmadığını belirtmek isteriz.

Yanlış yapılan bir adım ile tesisatı daha da kötüye götürebilir, daha çok masraf çıkartabilirsiniz. Tuvalet açma işlemi için bir uzmana başvurmanız en iyisi olacaktır. Uzmana başvurmadan yaptığınız tıkanıklık açma işlemiden başarılı olma durumunuz ise tamamen şansa bağlıdır. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizleme ve su kaçağı tespiti işlemleri profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Söz konusu işlemlerin uzmanlar tarafından yapılması ile daha rahat ve bilinçli bir kullanım sağlayabilir ve kendinizi daha rahat hissedersiniz. Bu tip durumlarda işinizi şansa bırakmadan bünyemizde yer alan uzmanlarımız ile son teknoloji cihazlar sayesinde kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Tuvalet sorununuza kendi yöntemlerinizi uyguladığınız takdirde bir sonuca ulaşamadıysanız robotla tuvalet tıkanıklığı açma konusunda uzman kişilerden yardım almalısınız. Hizmet kalitesi sunan bazı şirketler bir kamera yardımı ile  tuvalet tıkanıklığı açma konusunda cismi netleştirerek o yönde bir uygulama yapmaktadır. Bazen tuvalet açma için uygulanan yöntemler de kalıcı sonuçlar vermektedir.

           Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Sorusuna en net cevap ise uzman kişilerin olağan dışı durumlarda yardımına başvurarak bu sorundan gün içerisinde hemen kurtulmanız da muteber olacaktır. Bir motor sistemi sayesinde tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Yanıtını bu motor yardımı ile bulabilir ve hiç bir sorun yaşamadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ve tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Denemelerini böylelikle net bir süreçle uygulamış olursunuz.

Klozet tıkanması nasıl açılır? – Klozet Tıkanıklığı Açma sorusu ev ve iş yerlerinde klozet tıkanıklığı problemi yaşayan kişlerin sık sık sorduğu bir sorudur. Klozetler, ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan mekanlardır Klozetler diğer tuvalet tiplerine göre daha konforlu bir seçenek olduğu için sık sık tercih edilmektedir. Klozetin kişiler tarafından bu denli fazla kullanılması sık sık tıkanıklık sorun yaşanmasına sebep olmaktadır. Ancak klozet tıkanması nasıl açılır sorusunun cevabından önce klozetleriin neden tıkandığının nedenlerini açılmak gerekmektedir.

Kimyasal açıcılar ile tıkanmış klozet nasıl açılır ?

Klozet, organik kalıntılar sonucu ve ya çeşitli maddeler sonucu tıkandıysa yapı market ya da çeşitli büyük marketlerde bulabileceğiniz kimyasal klozet açıcılar sayesinde tıkanmış klozeti açabilirsiniz. Kimyasal açıcı; tuvalet kağıdı, çocuk bezi, hijyenik ped ya da sigara izmaritini eriterek klozetin açılmasını sağlayabilir. Kimyasal açıcıyı kullanırken mutlaka belirtilen talimatlara göre hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Temizlenen tuvaletler 1 gece bekletilmesi gerektiğinden banyo ya da tuvaleti kullanıma kapatın ve solumamaya özen gösterin.

Klozet Tıkanması Nasıl Açılır

Klozet tıkanması nasıl açılır sorusunun cevabı aslında oldukça basittir. Ancak tercih edilecek yöntemin seçilmesi biraz zorlu bir süreçtir. Eğer evde kendi kendinize tıkanın klozetinizi açmaya çalışıyorsanız yanlış bir işlem sonucunda daha kötü olaylara sebep olabilirsiniz. Bu sebeple klozet tıkanması nasıl açılır sorusuna cevap bulmak için Tıkanıklık Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kullandığı teknolojik ürünler ile sizlere en profesyonel ve en kaliteli klozet tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktadır.

Tıkanıklığın nerede olduğu nasıl anlaşılır?

İlk yapılması gereken Çalışma sifonu 1 kez çekmektir. Sifonu kesinlikle birkaç kez çekmeyin. Aşırı birikmiş su açma işlemini zorlaştırır ya da taşmaya neden olur. Sifonu çekince su hızlıca yükselip ve geri gitmemiş ise tıkanıklık yakın bir mesafede demektir. Sifonu çekince su gidiyor fakat geri yavaş yavaş dolmaya başlıyor ise tıkanıklık uzak mesafede oluşmuş demektir.

Tıkanmış klozet açma işlemleri; tıkanan klozet nasıl açılır ? Tıkalı Klozet Nasıl Açılır ?

– Sifonu çekme işleminden sonra kollarınıza kadar uzun bir eldiven giyin. Daha sonra klozetin içine eldiven giymiş olduğunuz elinizi sokup yakın bir mesafede yabancı bir cisim ya da kalıntı var mı? yok mu? Kontrol edin. Varsa alıp, klozet teki su gidene kadar bekledikten sonra klozeti temizleyebilirsiniz.nın en büyük sebeplerinden biri yemek yağlarının dökülmesidir. Görünüşte sıvı ve kaygan olan yağ lavaboya dökülmesi durumunda gider borusuna yapışır ve ardın lavaboya dökülen her atık da kendisine yapışır. Bu sebeple yağları lavaboya dökerken bir kez daha düşünmenizi tavsiye diyoruz.

Salatalık, soğan ve yeşillik gibi artıklardan mutfak lavabonuzun tıkanmasına sebep olur. Bu tarz artıkları kolay parçalanabildiği için küçük parçalara ayrılarak lavabonun süzgecinden geçer ve mutfak lavabonuzda tıkanıklığa sebep olur.

Meyve- sebze kabukları da lavabo tıkanıklığına sebep olan bir diğer atıklardır. Yapısı itibariye sert olan meyve sebze kabukları lavabo borusuna takılması durumunda zamanda sertleşerek borudaki yerini sağlamlaştırır ve giderilmesi son derece zor olan tıkanıklıklara sebep olur.

Mutfak Lavabo Gideri Nasıl Açılır?

Mutfak lavabo gideri açma işlemi 3 yöntemle gerçekleşir. Birincisidoğal yöntemlerler yani tuz, sirke vb. karışımlar ile detaylı anlattığımız mutfak lavabo için yukarıdaki işlemleri deneyebilirsiniz. İkincisilavabo açma teli vb. cisimler kullanarak. bu cisimler ile de lavabo açma işlemi denenebilir. Üçüncüyöntem ise Mutfak tıkanıklığı açma servisi çağırmak olacaktır.

Eğer yukarıda anlattığımız yöntemlerden bir sonuç almazsanız  Tıkanıklık Merkezi’mize ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık Merkezi olarak mutfak lavabosu tıkanıklıklarınızı herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan kökünden hallediyoruz. Daha sonrasında ise lavabo giderinizi temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaşlarınızı Açıyoruz

Pimaşlar, banyo, tuvalet, lavabo, logar ve kanalizasyonlarda bulunur, tıkanan pimaş nerede olursa olsun mutlaka profesyonel firmamız tarafından kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla kırmadan açılabilmektedir. Robotla pimaş açma işlemi sırasında tesisata herhangi bir zarar verilmemektedir.

Firmamız pimaş açmada son teknoloji cihazlar kullanır, açılamayan tıkanıklıklar için sizden ücret talep edilmez!Firmamız Silivri Tıkanıklık Açma Silivri Lavabo Açma Silivri klozet tıkanıklığı açma Robotla Tıkanıklık Açma

Kanal açma makineleri ; teknolojinin gelişmesiyle birlikte çeşitleri artmış ve kanal açma hizmeti veren firmamız,silivrisukacaktespiti, işini kolaylaştırmıştır. Kanal açarken kullancağımız cihazlardan bazıları paletle kanal açma makinesi, liba kanal açma cihazı gibi bir çok modelde ve markada ürünler mevcuttur. Kanal açma makineleri ihtiyaç olan derinliğe ve genişliğe göre ayarlanabilir ve derz açılabilir. Böylelikle kablo kanalları, su, gaz ve ısıtma  sistemlerininin en iyi şekilde döşenmesini sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biride makinenin ağırlığıdır. Bu ayrıntı önemsiz gibi görünebilir ama kanal açarken fazladan güç sarfetmenize neden olur. Oysaki hafif aletlerle fazla güç sarfetmeden çok kolay bir şekilde dakikalar içerisinde kanal açma işlemini bitirmiş olursunuz. Kanal açma makinesi alırken dikkat edilecekler arasında elbette makinenin güvenliği gelmektedir. Koruyucu kapakları ve hızlı ayar sistemi güvenli bir kanal açma hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. İlkel makinelerle çalışan firmalar çeşitli yaralanmalara neden olmakta ve telafisi mümkün olmayan yaralar açmaktadır. Bu gibi yaralanmalara neden olmamak için profesyonel araçlarla çalışmak şarttır. Makinelere aşırı yükleme yapıldığında da modern cihazlarda aşırı yüklenme emniyeti kendini kapatır ve sizi ve cihazınızı bu teklikeden kurtarmış olur. Saydığımız özellikler dışında daha bir çok özellikde bu cihazlarda mevcuttur. Fakat bahsettiğimiz özellikler güvenlik bakımında en önemlileridir ve bunun içinde dikkat edilmesi gereken bu özelliklerdir. Böyle özellikteki kanal açma makileri kullanmayan firmalarla çalışmayı tercih etmemenizi öneririz. Nedenine gelince profesyonel firmalar bu makineleri kullanmaktadır. Profesyonel olmayan firmalar ise daha ilkel yöntemlere başvurarak daha büyük sorunlara neden olmaktadır. Sizde profesyonel bir firmaya çalışın sizde hem ekonomik fiyatlardan hemde üstün hizmet kalitesinden yararlanın.Silivri Tıkanıklık Pimaş Açma Silivri Robotla Tıkanıklık Açma Silivri Lavabo Açma Silivri Lavabo Açma Silivri Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Gider Açma

Silivri Hizmet Ağımız Su Kaçağı Tespiti

Bekirli Köyü Su Kaçağı Tespiti

Beyciler Köyü Su Kaçağı Tespiti

Büyükkılıçlı Köyü Su Kaçağı Tespiti

Çayırdere Köyü Su Kaçağı Tespiti

Çeltik köyü Su Kaçağı Tespiti

Danamandıra Köyü Su Kaçağı Tespiti

Fenerköy  Su Kaçağı Tespiti

Kurfallı köyü Su Kaçağı Tespiti

Sayalar köyü Su Kaçağı Tespiti

Seymen  Su Kaçağı Tespiti

Sinekli Köyü Su Kaçağı Tespiti.

Akören Mahallesi: Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Alibey Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Alipaşa Mahallesi :Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Balaban Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Bekirli mahallesi Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Beyciler mahallesi Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Büyük Çavuşlu mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Büyük.Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Pimaş Açma

Büyük sinekli mahallesi Su Kaçağı Tespiti.Tıkanıklık Pimaş Açma

Cumhuriyet MAHALLESI Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Çayırdere mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Çeltik Mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Danamandıra mahallesi Su Kaçağı Tespiti.

Fatih MAHALLESI Su Kaçağı Tespiti.Tıkanıklık Pimaş Açma

Fener mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Fevzipaşa mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Gazitepe mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Gümüş yaka mahallesi su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Hürriyet mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

ismetpaşa mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Kadıköy Mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Kavaklı mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Kurfallı mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Küçük kılıçlı mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Küçük Sinekli Mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Mimar Sinan Mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Ortaköy mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Piri Mehmeht Paşa Mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Sancak tepe mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Sayalar mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Selimpaşa mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Semiz kumlar mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Seymen mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Yeni mahalle Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Akören Köyü

Yolçatı mahallesi Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Pimaş Açma

Call Now Button