Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Cihazlı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Aralık 28, 2019
Cihazlı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Aralık 30, 2019
Kırmadan Dökmeye Son

Akustik Dinleme Cihazı: Temiz su kaçağı bulma çalışmasında kullanılan cihazımızdır frekans Algılayıcısı sayesinde Su kaçaklarını kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit su kaçağını bulmamızı sağlıyor.

*Pimaş/Boru Görüntüleme Kamerası:Dairenizde bulunan pissu borularının içerisine gönderdiğimiz endeskopik kamera sistemidir bu kamera sayesinde,pimaş boruların,içerisindeki kırık,çatlak conta kayması ve tıkanıklık gibi sorunları uzman personellerimiz sayesinde görüntülemekteyiz,Bunun dışında dairedeki oluşan su kaçaklarınıda bu cihaz sayesinde kullanmaktayız.

*Termal Kamera:termal ısı algılayacı kameramız sayesinde dairenizde ve iş yerinizide oluşan sıcak su kaçaklarını,ve sıcak su borularının geçtiği yerleri tespit ediyoruz Termal kamera parke kaplı olmayan bölgelerde Kullanılmaktadır.

*Dairenizde Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarsınız:
*Tavanda veya duvarda nemlenme kabarma ve ıslaklık varsa.
*Su faturanız eskisinden fazla geliyorsa .
*Kombinizin suyu sürekli eksiliyorsa.
*Su saatiniz Dönmeye devam ediyorsa

*Tuvaletten Alt Kata Su Damlıyorsa:Tuvaletlerdeki Su kaçakları.en fazla karşılaştığımız ve yoğun arızaların olduğu bölgelerdir,tesisatlarınızın zamanla deform olması sonucu,tesisatınızdaki basıncın fazla gelmesi,borularınızın patlamasına neden olan en büyük etkenlerden biridir

*Banyodan Alkata Su Sızıyorsa:Banyodan Alt kata su sızıyorsa firmamızın dairenizde yapacağı kameralı sistemler ile banyonuzdaki Su kaçağını kırmadan tespit ediyor olması daire sahipleri açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır fayans ve seramiklerinizi kırmadan yerinden lazerli sistem ile cıkarıyoruz su kaçağının olduğu bölgede lokal çalışma yaparak arızayı ve sorunu hallediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button