Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Silivri ve köylerinde ilk olarak yenilikler ve çözümleri getiren Su Kaçağı Tepiti firmamız Kırmadan Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinde 2000 yılından beri hizmet vermektedir.5 adet servis aracımız ile Silivri ve köylerine Hizmek vermekteyiz.

2 Comments

  1. Sedanur Kaya dedi ki:

    Merhaba : Nunaranızı Bulunduğumuz Sitenin Marketinden Almıstım alt komşumuz sizin daireden su damlıyor bizim banyoya diyince korktum heryer kırılacak sanmıştım Marketten Aldığım numara Sayesinde kıyı tesisata ulaştım
    Kıyıtesisat ekibi ile görüştüm bize randevu kayıdı oluşturdular bize verilen gün ve tarih içerisinde geldiler Dairemizdeki temiz su tesisatını,ve pissu borularının içerisine,Kameralı sistem ile bakıp sorunu anında ve kolayca buldular Banyo zemininden 2 adet fayansı kırmadan yerinden cıkardılar,su kaçağı,tamiratinı yaptılar gerçekten derin bir nefes aldım Kiyi Tesisat personellerine ve işletme sahibine çok tesekkurederim.

    • admin dedi ki:

      Merhaba Sedanur hanım çok teşekkür ederiz sizlerin memnuniyeti bizleri mutlu ediyor sedanur hanimin silivrideki dairesinde,su kaçağı tespiti başarılı bir şekikde sonuçlanmıştır bizleri tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button